Some words about us

KRAL Tortilla,

Ailenizle beraber hazırlayabileceğiniz leziz birbirinden farklı lezzetler

Neden Tortilla ?

Günlük yaşantı içinde sürekli tencere yemekleri tüketmek istemiyor ve ara sıra lezzetli atıştırmalıklara yer vermeyi seviyorsanız içiniz rahat edebilir. Tortilla ürünlerimiz arasında ekmek, lavaş pizza altı gibi tüm seçenekler bir arada yer almaktadır. Bu ürünleri kısa sürede hazırlayarak ailenize birlikte vakit geçireceğiniz lezzetli sofralar sunabilirsiniz. Aynı zamanda hijyen ve temizliğinden emin olduğunuz yiyecekleri tüketmenin de ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

İş hayatında yoğun çalışan kişilerin eve gelip yemek hazırlamaları zor olduğu gibi her gün bu rutine vakit ayırmak da mümkün olmayabilir. Ailenizle beraber hazırlayabileceğiniz leziz iç harçlarını sadece fırınlamanız gereken hazır pizzalarla kısa sürede pişirebilir veya lavaş ürünleri ile tüketebilirsiniz.

TORTİLLA - LAVAŞ HAKKINDA KISA BİLGİLER

TORTİLLA NEDİR ?

Tortilla, Meksika, Orta Amerika, Karayipler, ABD ve Kanada’da mayasız ince ve yassı olup, mısır unu veya beyaz undan yapılan bir çeşit ekmektir. Ülkemizde Lavaş olarak tüketilen ürünün benzeridir.

TORTİLLA - LAVAŞ

Meksika mutfağının vazgeçilmezlerinden tortilla bizim lavaş ekmeğimize çok benzeyen bir ekmektir. Tortilla’yı meksika dürümü, Çiğköfte dürüm, Dönet Dürüm, quesadilla ve fajita gibi bir çok alanda kullanabilirsiniz.

FARKLI LEZZETLER

Günlük yaşantı içinde sürekli tencere yemekleri tüketmek istemiyor ve ara sıra lezzetli atıştırmalıklara yer vermeyi seviyorsanız içiniz rahat edebilir. Tortilla tam aradığınız lezzet..

Farklı Lezzetler…

Evinizdeki Restaurant

Restoranlarda sunulan şıklığı ve lezzeti evinizde kendi mutfağınızda kolaylıkla hazırlayabileceğiniz, sofranızı zenginleştirebilecek harika bir alternatif.

TARİFLER

Lezzetli tarifler

Kral Gıda Tortilla - Lavaş Ürünleri

  • 19 Mayıs Bulvarı Lalahan Mah. No: 191 Mamak / Ankara - TÜRKİYE
  • Phone: +90 (312) 865 18 10 – 11
  • Faks: +90 (312) 865 18 09
  • e-Posta: fabrika@kralgida.com